izmir spor salonu
Hemen Arayın

Balçova Şubesi: 0506 876 86 18

Mavişehir & Karşıyaka Şubesi: 0545 876 86 18

  • WHITE Club Spor Salonu

    Fitness – Boks – Kickboks – MMA – Crossfit

WHITE Club Spor Sistemi’nde amacımız; sporu yaşam tarzınız haline getirmektir. Hedeflerinize en iyi ve hızlı şekilde ulaşmanız için özel bir karma grup eğitim sistemi geliştirdik. WHITE Club Spor Sistemi ile her zaman daha iyisini elde etmek için motive olacak, sizler için düzenli olarak yenilediğimiz sistemle çalışacak ve sporu hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline getireceksiniz.

Özel Eğitim

Özel Eğitim en bilinçli haliyle WHITE Club’te yapılır. Özel Eğitim, eğitmenlerin her adımda yanınızda bulunduğu kişiye özel bir hizmettir. Öncelikle B.A.R (Body Assesment Report) ölçümleri ile fitness profiliniz belirlenir. Bu profil doğrultusunda hazırlanan programınız ile uluslararası sertifikalara sahip profesyonel WHITE Club Özel Eğitim ekibi eşliğinde hedeflerinize en hızlı ve doğru şekilde ulaşabilirsiniz. Özel Eğitim birebir çalışmadan çok daha fazlasını içerir. Motivasyon, kontrollü antrenman , zaman yönetimi ve yakından takip Personal Training çalışmasının anahtar öğeleridir Personal Training programları fitness seviyenizi yükseltecek sürekli yeni hedefler koyar ve sadece fit değil, daima daha fazlasını yapmaya hazır hissedersiniz..

Reformer Pilates -Oryantal – Dans Kursları

Pilates Reformer, Oryantal ve Karma Dans eğitimlerimizle,
Doğal güç, zerafet ve farkındalığınızı ortaya çıkararak, eğlenerek, en zinde formunuza kavuşacaksınız.

Kişiye özel olarak geliştirilen egzersiz programı formda ve zinde bir vücudun yanısıra, nefes ve beden kontrolü gibi prensiplerle desteklenerek yoğun şehir hayatında kendinize ayırmak istediğiniz ama ayıramadığınız o zamanı yaşamanızı sağlar. ücretsiz deneme eğitimlerimize bekliyoruz..

Boks-Kickboks-MMA-Crossfit Fitness

Boks – Kickboks – MMA – Crossfit – Fitness Karma Eğitimlerden oluşan Özel gruplar farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için sertlikten ve karşılıklı dövüşten uzak standart programlardan farklı olarak; üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, alışkanlıkları ve psikolojik durumu (sinirli, mutsuz, çabuk sıkılan vb…) dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda özel egzersiz programı hazırlanır. Spor salonlarında ulaşamadığınız hedeflerinize İzmir’in En iyi eğitmenleri eşliğinde,sizlere yaşam koçluğu yaparak, karma ozel eğitimimiz sayesinde kendinizi ve ailenizi hayattaki tehlikelerden yüzde yüz korumasını öğrenerek hayalinizdeki fiziğe ulaşacaksınız. Ücretsiz deneme derslerimize bekliyoruz..