karate-kursu-1-kopya

WHITE Club Karate Kursu

WHITE Club Karate Kursu olarak amacımız; Özgüveni yüksek, sosyal ve çevresine duyarlı, hayattaki tehlikelere karşı kendini savunabilen bireyler yetiştirmektir. Aynı zamanda çocuklarımıza disiplin ve saygı yetileri kazandırmak bizler için büyük önem taşımaktadır.

Karate Kursu Çalışmalarımız sertlikten uzak, kişisel gelişim odaklıdır. Fakat hayat bazen istemeyeceğimiz kadar tehlikeli olabiliyor buyüzden çocuklarımızın bu beklenmedik tehlikelere karşı hazırlıklı, özgüvenli ve kendilerini savunmayı öğrenmelerini istiyoruz.

Karate Eğitimlerimizde Türkiyede sadece WHITE Club Karate Kursunun uyğuladığı eğitsel oyunlar kavramı adı altında özel bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Özel oyunlar oynatarak, hem takım arkadaşları ile uyum ve sosyallik yetilerini geliştirmek, hemde takım çalışmaları, rekabet gibi kavramlarını geliştirmek arzusundayız. Bununla birlikte çocuklarımızın fiziksel acıdan gelişmeleri amaçlı cimnastik bazlı teknikler uygulamaktayız.

Bu eğitim sistemi aynı zamanda Psikologların son zamanlarda çocuklarımızda gözlemlenen özgüven eksikliği ve korku kavramlarını yenmelerinde birinci sırada yer almaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz karma eğitim sistemini ücretsiz olarak bir derse katılıp deneyimlemenizden son derece mutluluk duyarız.

Yeni başlayan üyelerimiz özel bir eğitime tabi tutulur.

Kurumumuz her eğitim yılının ortasında ve sonunda bütün öğrencilerimizin katıldığı görkemli bir yılsonu temsili düzenlemektedir. Uzakdoğu dünyasının seçkin koreografilerinin sahneye taşındığı bu gecede öğrencilerimiz sahne ile tanışmakta ve birer sahne adayı olmak üzere önemli deneyimler elde etmektedirler.

Karate Eğitmenlerimiz kadromuz Türkiye şampiyonlarından, deneyimli milli hakem ve antronörlerden oluşmaktadır.

Bizim için en önemli hususlardan biri, çocuklarımızın kişisel gelişim süreçlerinde örnek alacaklari eğitmenlerimizin karakter yapıları ve pozitif kişilikte olmalarıdır. Doğu sporları çok büyük bir güçtür ve bu gücü doğru kullanmaları çok büyük önem taşımaktadır.

Bizi daha yakından tanımanız ve geliştirmiş olduğumuz özel sistemimizi görmeniz açısından ücretsiz deneme çalışmalarımıza katılmanızı bekliyoruz. İlk çalışmalarımız ücretsizdir. Ücretsiz deneme dersimize katılmak isterseniz whıte club facebook sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir.